Benefiční koncert pro hemofiliky

Honza Roušar s kapelou zahraje na 1. společenském večeru ČSH a Hemojunioru už tento pátek! Ale také chystá benefiční koncert pro hemofiliky „Honza Roušar a hosté“ na 6. března od 16.00 hodin v Malostranské besedě v Praze. Večerem bude provázet známá herečka a blogerka Marie Doležalová, vítězka loňské Star Dance.

Spolu s Doležalovou se moderování ujme Václav Tobrman. Těšit se můžete nejen na písně Honzy Roušara v podání jeho samého a dalších interpretů, ale i na hity našich speciálních hostů. Pozvání přijali například vítěz druhého ročníku SuperStar Vlasta Horváth s kapelou nebo Radek Kašpar, základající člen kapely J. A. R.

Vstupenka stojí 250 korun a můžete si ji zakoupit v síti Ticketstream a neváhejte, protože kapacita sálu je omezená na 140 míst k sezení. Na místě lístky pravděpodobně už nebudou. Výtěžek ze vstupného a prodeje CD věnovaného hemofilikům poputuje na konto Českého svazu hemofiliků. V případě, že se nemůžete březnového koncertu zúčastnit, ale chtěli byste alespoň cédéčko, napište si na rousar@zivyjukebox.cz. Cena je 250 korun plus poštovné.

Těšíme se na viděnou!