Úspěšný pokus. Společenský večer ČSH a Hemojunioru se vydařil

Poprvé v historii hemofilických organizací se uspořádal „ples“. Minulý pátek se v pražském hotelu Alcron konal 1. společenský večer Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru. Podle prvotních reakcí se nový typ akce povedl. Možná se z toho i u nás časem stane tradice.

Děkováno bylo už během týdne na různých kanálech moc a moc, přesto by se rád vyjádřil i Hemojunior. Takže děkujeme především za poskytnutí prostor a výborného rautu hotelu Alcron Blu Radisson ve Štěpánské ulici v Praze. Hosté ocenili vstřícnost personálu, luxusní prostory a samozřejmě také jídlo, které připravil známý kuchař Roman Paulus, s nímž dokonce byla možnost se vyfotit.

IMG_026Pivovaru Lužiny děkujeme za poskytnutí několika sudů světlého ležáku, Martinovi Bohůnovi patří velký dík za zajištění vína, výborné červené i bílé z Moravy mělo velký úspěch a díky etiketám s logem „hemoplesu“ (autorem grafiky je Přemysl Valový) vypadaly lahve velmi hezky. Tombolu krásně připravili Terka Koblasová a Vojta Horník. Zásadní podíl na organizaci měla Katka Altmanová. A společenský večer by jistě nebyl tak úspěšný bez pohledné a milé moderátorky Báry Černoškové ze sportovní redakce České televize.

Povedenou taneční scénkou se předvedla Verča Zmijová a hudební doprovod zajistil hemofilik Honza Roušar s kapelou. Ačkoliv vzhledem ke kapacitě sálu původně chyběl taneční parket, pohybuchtiví hosté si poradili – improvizovaný prostor pro tančení vznikl mezi stoly. A právě k vám všem, kteří jste dorazili, směřuje to největší poděkování.

Sebelépe připravená akce by totiž neměla smysl, pokud by se na ní necítili lidé dobře. Ale to (snad) nebyl případ pátečního 1. společenského večera ČSH a Hemounioru. Přátelská atmosféra způsobila, že se nikomu ani o půlnoci nechtělo pryč.

Pokud máte k „hemoplesu“ jakékoliv náměty, připomínky či pochvaly, můžete se vyjádřit v diskuzi pod článkem. Nebo napsat zprávu na info@hemojunior.cz . Kolegové na Slovensku si udělali z podobných sektání v gala hezkou tradici. Vydařený český pokus svádí k podobné myšlence.

IMG_035 IMG_040  IMG_002

Více fotografií najdete pod tímto odkazem.