Další mezigenerační setkání je tu. Neotálejte s přihlášením

Tradiční mezigenerační setkání hemofiliků a jejich nejbližších s názvem „Společně o hemofilii“ se koná už popáté. Letos vás zveme do pražského Top hotelu na pátek a sobotu 13. a 14. října 2017.

Akce, pro níž se v hemofilické komunitě vžil název „Jezerka“ podle místa konání prvních ročníků, se z čestlického Aqua Palace musela přesunout blíže do Prahy na Chodov. Nemění se však odborný program. Opět spolupracujeme v organizaci s Českým svazem hemofiliků a firmou Shire. I když přednášky a workshopy se budou odehrávat až v sobotu, přijet lze už v pátek – ubytování je zajištěno.

Letos na úkor přednášek dostanou víc prostoru individuální konzultace a workshopy v menších skupinkách. Znovu se můžete těšit na odborníky na hematologii, fyzioterapii, psychologii, ortopedii, ale praktické rady můžete získat třeba i od zdravotní sestry. Začátek je plánován na 9 hodin a ukončení na 16 hodin.

Přihlásit se může kdokoliv, není nutné být členem některé z pacientských organizací. Liší se pouze účastnický poplatek (viz níže). S přihlášením však neotálejte, čas je pouze do neděle 17. září 2017. Zájemci mohou do tohoto data využít přihlašovací formulář ZDE.

Poplatky zůstávají beze změn, členové ČSH a Hemojunioru zaplatí 500,- Kč, nečlenové 1000,- Kč, děti členů do 18 let mají přístup zdarma, děti nečlenů za 500,- Kč. To se týká jen těch, kdo využijí noclehu z pátku na sobotu. Členové ČSH a Hemojunioru, kteří v hotelu přespávat nebudou a zúčastní se jen sobotního odborného programu, zaplatí 200,- Kč, nečlenové 400,- Kč, děti členů do 18 let mají vše zdarma, za děti nečlenů je třeba zaplatit 200,- Kč. Účastnický poplatek zahrnuje i celodenní občerstvení.

Zašlete ho prosím na účet ČSH bankovním převodem nejpozději do 6. října. V případě, že do uvedeného data poplatek neuhradíte, budeme nuceni rezervace zrušit.

Bankovní spojení:
UniCredit Bank
Účet číslo: 2109200873/2700
Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a poznámku TOP HOTEL

V případě zájmu můžeme zprostředkovat prodloužené ubytování v Top hotelu i ze soboty na neděli, případně na další dny. Hotel si účtuje za jednolůžkový pokoj 2013,- Kč, za dvoulůžkový 2243,- Kč, cena zahrnuje snídani a městský poplatek.

Na závěr ještě důležitá informace pro členy svazu. Součástí akce bude rovněž výroční Konference ČSH – podle stanov volební. Jednat o důležitých otázkách a složení Rady ČSH na další období by se mělo v sobotu po 16. hodině.