Vrací se tradice podzimních víkendů. Jenže kdy a kde?

Na lednové volební schůzi Hemojunioru si členové odsouhlasili kromě jedné změny ve vedení také návrat k pořádání podzimního víkendu. Jenže zatím se hledá organizátor i vhodné místo.

Naposledy se konal tradiční podzimní víkend Hemojunior při volbách v roce 2015 v Klenčí pod Čerchovem. Účastníci zimního pobytu v Kořenově zatoužili po obnovení společného setkání na podzim. Přestože v tomto období se poslední léta koná mezigenerační hemofilická akce, pro kterou se vžil název Jezerka. Víkend Hemojunioru prý dává lepší prostor k seznámení nových členů s těmi stávajícími, je také více času na výměnu zkušeností s životem s hemofilií.

Letos Hemojunior spolu s Českým svazem hemofiliků a firmou Shire plánuje setkání malých a velkých hemofiliků se spoustou přednášek a workshopů na polovinu září. Bylo by tedy dobré vybrat pro víkend Hemojunioru říjnový termín. Vedení Hemojunioru čeká nejpozději do 13. února, zda se najde někdo ochotný, kdo by se ujal organizace. Tipy na ubytování (přičemž cena za osobu a noc by neměla přesáhnout 700 korun) posílejte na info@hemojunior.cz, nebo přímo jednotlivým členům Výboru. Budeme se těšit a snad se nebude muset myšlenka o pořádání podzimního víkendu zrušit.

Co už se ví? Že také za rok se pojede na hory. Zimní víkend se uskuteční opět v Kořenově od 17. do 20. ledna 2019. Už teď se těšíme na zasněžené zážitky.

Připomeňte si, jak vypadaly podzimní víkendy v minulosti v sekci FOTOGALERIE.