Do třetice všeho nejlepšího? Aneb jaký byl třetí „hemoples“

V luxusním pražském hotelu Alcron se tuto sobotu konal už 3. společenský večer Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru. Bezprostřední ohlasy byly většinou pozitivní. „Hemoples“ se povedl, v sále se tančilo v uvolněné atmosféře ještě chvíli po konci oficiálního programu. Jak se líbil večer vám?

Díky zaměstnancům hotelu Alcron jsme měli k dispozici pronájem nádherných prostor v centru Prahy u Václavského náměstí opět zdarma. Pochutnali jsme si na vynikajícím rautu se spoustou studených i teplých pokrmů, nechyběl samozřejmě ani sladký úsek. A celý večer se hotelový tým staral o naše pohodlí a pitný režim, za který ještě jednou děkujeme Pivovaru Lužiny a Romanu Portešovi z Obchodu s vínem v Podskalí.

patrik3Letos nově zahrála k tanci a poslechu Wocaties Band, téhle partě z Příbramska se podařilo postupem času zvednout ze židle snad každého jednotlivého hosta. Velmi decentní a zároveň elegantní bylo kytarové vystoupení hemofilika Patrika Zmije, který svým brnkáním donutil některé diváky k potlesku vestoje.

Na začátku programu se pokřtil a následně vydražil kalendář, který Hemojunior vyrobil ve spolupráci s firmou Shire z fotografií „malého“ tábora v Bělči nad Orlicí. V tombole bylo tentokrát více než 300 cen a hosté, kteří toužili si něco odnést, vykoupili všechny lístečky. Ve chvílích oddechu mohli účastníci společenské večera zavzpomínat na akce svazu a Hemojunioru díky projekci na velkoplošných obrazovkách.

Obě organizace potěšila účast významných sponzorů a partnerů, pro které hlavně byl večer určen – jako poděkování za skvělou spolupráci. Letos se navíc zase trochu zvedla účast z řad lékařů a zdratovníků, kteří se o hemofiliky starají. Také jim chceme za účast poděkovat a věříme, že se zase uvidíme na nějaké akci mimo nemocniční ordinaci.

Hemojunior by rád poděkoval ještě Katce Altmanové, která za pomoci a velké tolerance její rodiny už potřetí tento slavnostní večer zorganizovala. Moc jsme si to užili! Pamětníci dokonce hovoří o tom, že letošní ročník byl nejvydařenější.

A jak se letošní „hemoples“ líbil vám? Dejte nám vědět na info@hemojunior.cz nebo nám posílejte soukromé zprávy. Zpětná vazba je důležitá proto, že když se rozhodneme uspořádat další ročník, budeme vědět, co se dá případně zlepšit či co máme zachovat. Taky sledujte dál webové stránky, kde zveřejníme fotografie od profesionála.

Děkujeme a těšíme se zase někdy v gala!