Loučíme se s významným sponzorem. Sanaplasmo, děkujeme!

Takřka čtyři a půl roku trvala spolupráce Hemojunioru s firmou Sanaplasma, která nám prostřednictvím své SanaFriends foundation darovala bez mála milion korun. Partnerství na konkrétních projektech bylo milionové z obou stran. Podpory jsme si vždycky vážili. A moc za ni děkujeme!

Sanaplasma oslovila Hemojunior na podzim roku 2013. Letos v únoru majitelé firmy rozhodli, že už nebudou podporovat žádné pacientské organizace, peníze poputují jinam. Za tu dobu však vznikla spolupráce, která byla pro hemofiliky v Hemojunioru velmi prospěšná. Díky finačním prostředkům Nadace SanaFriends jsme mohli „ulehčit“ rodinám s malými dětmi a zpřístupnit členům spoustu zajímavých akcí.

Tady je jejich výčet:

– „malé tábory“ v Bělči 2014 až 2017
– zimní víkendové pobyty na horách v letech 2014 až 2018
– podzimní víkend v Klenčí pod Čerchovem 2015
– mikulášské besídky v roce 2014 a 2016
– týdenní rekondiční pobyt u moře v Černé Hoře 2015
– z výtěžku sbírky při příležitosti loňského Dne vzácných onemocnění (28. února) se uhradil hemofilickým klukům z Hemojunioru pobyt na „velkém táboře“ LHT. Za zbytek pěnez se koupila škrtidla a emly.

Poslední projekt, který ještě Sanaplasma schválila, je letošní červnové moře v Řecku. Takže účastníci by si měli při děkování vzpomenout také na našeho významného – teď už bohužel bývalého – sponzora.

Za všechno výše uvedené i jinou nevyřčenou spolupráci celý Hemojunior vřele děkuje a věří, že se třeba někdy v budoucnu spojení obnoví. Pokud byste i vy (nebo vaše společnost) chtěli podpořit projekty pro děti s hemofilií, neváhejte se ozvat. Každý příspěvek pomůže v dobrovolnické práci pro Hemojunior a jeho členy. Naposledy třeba zaměstnaci Equabank přispěli na „malý tábor“ v Bělči částkou 15 tisíc korun. Na seznam dosavadních sponzorů spolku se můžete podívat ZDE.

Děkujeme, díky moc!