Organizace podzimního víkendu drhne? Ne, Drhleny!

Na přání samotných členů Hemojunior se spolek vrací k tradici podzimních víkendů. Letos se plánuje setkání na 19. – 21. října do areálu Drhleny na kraji Českého ráje nedaleko Mladé Boleslavi. Těšíme se na vaše přihlášky!

Organizace se tentokrát ujali – v tomto ohledu nováčci – Rosenbergovi. V pozvánce lákají na „strávení víkendu v příjemném prostředí, v přírodě, kde by se všichni členové mohli odreagovat od všedních starostí a hlavně naši kluci by si mohli užít příjemný víkend spolu s kamarády v pěkném prostředí, s možností sportovního vyžití v pěkné podzimní přírodě na kraji Českého ráje.“

Pozvánka Drhleny-page-001Ubytování bude zajištěno ve vybavených (a vytápěných) chatkách se sociálním zařízením a kuchyňkou. K dispozici bude mít Hemojunior také všechna sportoviště a školící místnost, kde se budeme moct setkávat.

Cenově vychází pobyt i s jídlem na 1250 korun za dospělou osobu (cena uvedená v pozvánce je chybná!). Dětem pobyt hradí díky příspěvkům sponzorů Hemojunior. Více informací si přečtete po rozkliknutí obrázku vpravo v tomto článku.

Pokud vás pozvánka zaujala a chcete se víkendu zúčastnit, napište na adresu pavel.rosenberg@centrum.cz. Ale pozor, neotálejte! Je nutné zjistit zájem členů Hemojunioru do konce března. Do 30. května 2018 pak zájemci musí poslat organizátorům závaznou přihlášku a zálohu 500 korun za člena/rodinu. Kvůli velkému zájmu o rekreační zařízení Drhleny totiž Hemojunior musí začátkem června uhradit zálohu. Tak na to, prosím, pamatujte. Byla by škoda, kdyby se podzimní víkend musel zrušit.

Těšíme se na setkání!