Vánoce zkraje léta? Pivovar Lužiny daroval výtěžek ze svátečního speciálu

Ačkoliv Vánoce jsou dávno pryč a teploty venku svádějí k letním radovánkám včetně návštěvy pivní zahrádky, tak Hemojunior si loňské svátky připomíná. Pivovar Lužiny totiž věnoval našemu spolku výtěžek z prodeje speciálu s názvem Vánoční Hvězda.

Lužinský pivovar patří spolu s rockovým magazínem Spark už pár let mezi významné partnery Hemojunioru a pravidelné dárce. Zástupci hemofilické organizace jsou zváni na tradiční oslavy narozenin pivovaru, které se konají v prosinci a jejichž součástí je také živý koncert, pivní štafeta či tombola.

Výtěžek z ní putuje na konto Hemojunioru. Pivovar Lužiny také loni ve sváteční čas uvařili tmavý nepasterizovaný speciál Vánoční Hvězda a poměrnou částku z prodeje této „třináctky“ věnuje pivovar Hemojunioru rovněž. Celkem se na podporu malých hemofiliků a jejich rodin podařilo vybrat 14 tisíc korun (foto je archivní).

Děkujeme především Ing. Vilému Moravcovi, který minipivovar na Praze 13 řídí. Poděkování patří také všem, kteří se zúčastnili tomboly nebo si koupili a vypili Vánoční Hvězdu. Velmi si spolupráce vážíme.

Na dobré jídlo a sezonní speciály můžete zajít do OC Lužiny hned u metra linky B kdykoliv. Věříme, že také letos o Vánocích bude možnost přispět díky tomu také Hemojunioru.