Již po páté jsme roztančili Alcron

11.1.2020 magické datum pro 5.společenský večer Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru věštilo, že se bude jednat opět o podařený ročník této oblíbené události.

V Pražském Hotelu Alcron se přišlo pobavit devadesát hostů z řad hemofiliků, rodičů dětí s hemofilií, ale i lékařů, sponzorů a podporovatelů obou pacientských organizací. K tanci zahrála a zazpívala výborná zpěvačka Teri Štěpánová a se svým bubenickým číslem vystoupil patnáctiletý hemofilik Štěpán Sršeň.

Hosté se dobře bavili,  ochutnali výborné speciality připravené kuchařským týmem vedeným šéfkuchařem panem Romanem Paulusem. Skvělá vína dodala osvědčená firma Obchod vínem Podskalí a pivo nemohlo být od nikoho jiného než od našeho pravidelného sponzora Pivovaru Lužiny. Všem, kdo se na akci podíleli, ať už přispěním do tomboly, organizací, přípravou sálu, administrativou, moc děkujeme.

V neposlední řadě patří poděkování vedení a zaměstnancům Hotelu Alcron že nám již po páté umožnili uspořádat společenský večer. Věříme, že za rok v Alcronu zase na viděnou.