Narozeniny Hemojunioru

Hemojunior slaví v letošním roce 20 let své existence a dovolte, abych vás jménem Výboru Hemojunioru tímto pozvala na narozeninové setkání. Setkání se uskuteční 18.9.2021 v RS Drhleny v Českém ráji. Členové Hemojunioru mají možnost ubytování v areálu, kde během celého víkendu proběhne rekondičně-edukační pobyt, jehož součástí je sobotní narozeninové setkání spojené s aktivním programem pro děti s hemofilií, s von Willebrandovou chorobou a jejich sourozence. Setkání je naplánováno v rozmezí 14:00-18:00 hod. Dospělí si mohou popovídat, zavzpomínat, předat si cenné zkušenosti, tak je tomu ostatně na všech setkáních naší organizace. Součástí programu je i drobné pohoštění pro všechny účastníky setkání.
Budeme velice rádi, pokud přijmete naše pozvání a vaši účast společně s počtem účastníků potvrdíte do 13.8.2021 na email altmanova@hemojunior.cz.
Nejste-li aktuálně aktivním členem Hemojunioru a máte zájem se zúčastnit celého pobytu (17.-19.9.), prosím, kontaktujte mě, sdělím vám více informací.
Co se týče opatření vzhledem k situaci s Covidem, budeme postupovat, jak si to aktuálně bude žádat situace a Hemojunior s sebou pro všechny případy vozí antigenní testy v dostatečném množství.
Předem děkuji za vaši odpověď, za vaši přízeň a těším se na setkání a pokračující spolupráci.
Za Výbor Hemojunioru Kateřina Altmanová
altmanova@hemojunior.cz

you!