Společenský večer 13.1.2024

1. února 2024

Společenský večer je po delší odmlce zpět

Oblíbený Společenský večer Hemojunioru a Českého svazu hemofiliků je zpět. Akce je zpět v jiném prostředí a pražský hotel Alcron předal pomyslnou štafetu hotelu Prague Marriott hotel, který se nachází taktéž v centru Prahy a to v blízkosti Masarykova nádraží. Setkání v krásném prostředí hotelu, s luxusním rautem a skvělým pitím si 13.1.2024 užili nejen hemofilici a von Willebrandi, ale i jejich rodiny a podporovatelé našich organizací. Hemojunior je velice potěšen i z velké účasti svých náctiletých členů. Akci provedl slovem reportér Českého rozhlasu a tatínek hemofilika Luděk Hubáček, k poslechu a tanci zazpívala a zahrála Teri Štěpánová. Na část večera ji hudebně doprovodil hemofilik Tomáš Chad a večer obohatil i Jan Roušar. Nechyběla ani bohatá tombola a odtajnění nového hashtagu a hesla pro společné akce obou organizací, které zní: „bezstarostně spolu“. Heslo vystihuje to, jak chceme aby naše akce vypadaly a přesně i v tomto duchu se nesl společenský večer. Tak, že naši hosté byli zkrátka jen bezstarostně spolu. Obrovské poděkování patří všem jmenovaným a všem, kteří se do celé akce zapojili. Děkujeme podporovatelům této akce jmenovitě a budeme se těšit na další ročník.

Prague Marriott hotel
EA Business Hotel Jihlava
somavedic.cz
Černá svíčka
Obchod vínem Podskalí
Hostinec a Pivovar U Hušků
DM Partners
Vinařství Bohůn – Salajka
Blanche exotické pokojovky
Lukáš Rendl
Tým zaměstnanců oddělení fyzioterapie Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze
Dr.Max
Rodina Altmanova
Rodina a přátelé Martina Bohůna
Jindřich Sitta
Jan Veškrna
Silvie Bereňová
Michal Skořepa
Rodina Svobodova
Dana Válková
Rodina Portešova
Marie Průšová
Rodina Vaněčkova
Lucie Morová a další.

Klikněte na obrázek pro zvětšení

JSME TU PRO VÁS

Jste rodiče dítěte s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou? Chcete načerpat nové informace a být si jistější v tom, co přináší život s dítětem se vzácným onemocněním? Obraťte se na nás a staňte se členem naší organizace. Poskytneme vám maximum informací a znalostí od rodin, které možná prožívají podobné momenty jako vaše rodina právě teď.

Jsi hemofilik nebo máš von Willebrandovu chorobu? Řekni rodičům, ať Tě vezmou na některou z akcí Hemojunioru. U nás jsou děti různého věku - maličké, školkové, ale i řada starších a náctiletých. Hemojunior není jen pro malé děti. Zažiješ spoustu legrace a najdeš si fajn kamarády, kteří třeba řeší stejné potíže jako Ty.

Jste přenašečka hemofilie? Chystáte se založit rodinu, ale máte řadu otázek? Chcete vědět, jak se žije dětem s hemofilií v naší zemi? Jsme tu i pro Vás. I Vy se můžete stát členkou naší organizace. Poskytneme Vám dostatek informací a zodpovíme Vaše otázky. Přenašečství je často bagatelizováno, ale my víme, jak to je doopravdy. Přijďte mezi nás.

Staňte se podporovatelem/sponzorem Hemojunioru. Pomozte nám připravit nový edukační projekt, tábor pro malé děti nebo zajistit rekondiční pobyt pro rodiny s dětmi. Obraťte se na nás a společně vymyslíme, jak nám můžete pomoci.

Akce a novinky